Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
Kierunki studiów > Wszystkie studia > Filologia > Język i kultura Rosji, niestacjonarne licencjackie

Język i kultura Rosji, niestacjonarne licencjackie (WF-022-22-ZZ-6)

pierwszego stopnia
niestacjonarne, 3 lata
Język: polski, rosyjski
Brak opisu dla tego programu.

Przyznawane kwalifikacje:

Licencjat w zakresie języka i kultury Rosji

Dalsze studia:

możliwość ubiegania się o przyjęcie na studia magisterskie uzupełniające

Uprawnienia zawodowe:

Absolwent jest specjalistą w zakresie praktycznej znajomości języka rosyjskiego, znawcą literatury i kultury danego obszaru językowego. Przygotowanie filologa licencjata pozwala na dalsze kształcenie na studiach uzupełniających magisterskich.

Warunki przyjęcia

konkurs świadectw

Standardy nauczania

Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 lipca 2007 r. w sprawie standardów kształcenia dla poszczególnych kierunków oraz poziomów kształcenia, a także trybu tworzenia i warunków, jakie musi spełniać uczelnia, by prowadzić studia międzykierunkowe oraz makrokierunki (Dz. U. Nr 164, poz. 1166 z późn. zm.).